Orava Tantsupeo harjutusväljakute kaart

Orava Tantsupeo tantsijate ala kaart

Orava Tantsupeo proovide graafik Kuusalu vallas 3. – 5. juuni PARANDATUD

Orava Tantsupeo KAVA 5. juunil Kuusalu staadionil

Finaaltants – Põlvenõksu Polka – taustaliikumine kõikidele rühmaliikidele (kliki failile)

Palmse Polka – Orava Tantsupeo Üldtants

KOERAD POISID 5-6 kl ja 3-4 kl poiste tegevus

TANTSUKIRJELDUSED:

Ajajalg

Hiidlase lugu

Koerad poisid

Viru simmanil

Viiulipolka

Elurõõm

Orava sabavalss

Kalamees

Isa polka

Vigala reinlender

Unt aea taga

Puujalg ja raudjalg

Polkad

Madli valsid

Kõljala lugu

Kolgaranna tants

Kolga karapil

Kodust mina läksin

Silmiline sirgukiri

Jalatäis jooksu

Jämaja polka

Külapoiste käigud

Palmse polka

Rheinländer

Rukki-Jaak

 

ORAVA TANTSUPIDU 2016 REPERTUAAR 

RÜHMALIIK JA TANTSUD:

LASTERÜHMAD:

3.-4. klassi rühmad

1) JÄMAJA POLKA

2) ISA POLKA + B-rühmad

5.-6.  ja 7.-9. klassi rühmad

1) KÕLJALA LUGU

2) POLKAD

3) KOERAD POISID 5.-6. klass+D-rühmad

4) KÜLAPOISTE KÄIGUD 7.-9. klass+C-rühmad

 

C-RÜHMAD:

1) JALATÄIS JOOKSU (tantsivad aprillis M. Orava Võistutantsimisel osalevad rühmad)

2) VIIULIPOLKA

3) VIRU SIMMANIL

4) KÜLAPOISTE KÄIGUD + 7.-9. klassi rühmad

 

A-RÜHMAD:

1) RUKKI-JAAK

2) ORAVA SABAVALSS

3) KOLGA KARAPIL

4) ELURÕÕM – meeste tants

 

B-RÜHMAD:

1) PUUJALG JA RAUDJALG (tantsivad aprillis M. Orava Võistutantsimisel osalevad rühmad)

2) KOLGARANNA TANTS

3) HIIDLASE LUGU

4) AJAJALG (uus tants segarühmale)

5) ISA POLKA + 3.-4. klassi rühmad

 

D-RÜHMAD:

1) RHEINLÄNDER (tantsivad aprillis M. Orava Võistutantsimisel osalevad rühmad)

2) KALAMEES (2009. aasta tantsupeo repertuaari tants)

3) MADLI VALSID

4) KOERAD POISID + 5.-6. klassi rühmad

 

MEESRÜHMAD:

1) ELURÕÕM

2) KODUST MINA LÄKSIN

 

NAISRÜHMAD:

1) SILMILINE SIRGUKIRI (tantsivad aprillis M. Orava Võistutantsimisel osalevad rühmad)

2) VIGALA REINLENDER

3) UNT AEA TAGA

 

SOOLORÜHMAD:

1) SUUR SUVINE VALGUS (SÕLEKE)

2) TIIVARIPSUTAMINE (KULJUS)

3) POLKA MASURKA (TÜ RKA)

4) UKUARU VALSS (TARVANPÄÄ)

5) TANTSUKUTSE (ETR)

 

ÜLDTANTSUD:

1) PALMSE POLKA (erinevad rühmaliigid tantsivad eri osi tantsus)

2) avatants

3) finaaltants

 

TANTSUDE KIRJELDUSED – raamatud: Maie Orava Tantsud I, Maie Orava Tantsud II, Rahvakultuuri Keskuse erinevad tantsuvihikud, Meeste Tantsupidu 2 ja Meeste Tantsupidu KOLM trükised.

MUUSIKA: CD-plaadid, mis on ilmunud koos raamatutega, Meeste Tantsupidude muusikaplaadid: Elementaalne Muusika, Helikond ja suvekursuste plaadid. Uuel aastal ilmub ka osade tantsumuusikate kaasajastatud versioonidega helikandja.

ORAVA TANTSUPIDU 2016 repertuaar trükifail

Maie Orava Tantsude Võistutantsimine toimub 16. aprillil 2016, Haapsalu Kultuurikeskuses. Kontakt: ulrika.grauberg8@gmail.com, +37256255570. Lisainfo leiate siit.