2.-3. juulil 2022 toimuva MTP4 eelinfo

Meeste Tantsupidu 4 Venda lavastus- ja korraldusmeeskond kohtus 4. juunil Rakveres. Arutati läbi peoga seonduv edasine tegevuskava.

2022. aasta 2. – 3. juulil toimuvale meeste tantsupeole seni registreerinud rühmade ümberregistreerimine ning uute rühmade juurde registreerimine toimub 1. november – 15. november 2021. loe edasi

Tantsulise poole pealt otsustab iga tantsuõpetaja koos tantsijatega, kas juba registreeritud rühm jääb samasse rühmaliiki või valitakse peol osalemiseks uus rühmaliik.

Kuna MTP 4 Venda lükkub aasta võrra edasi, toimub poiste rühmaliikide osas nn. liigi laiendamise põhimõte.

Senised liigid laienevad järgmiselt:

1.-3. klass

3.-5. klass

5.-7. klass

7.-10. klass

C-rühmade poiste puhul saavad samas liigis osaleda nii värsked esmakursuslased kui ka need poisid, kes 2021. aasta suvel kaitseväkke lähevad, sest 2022. aasta kevadeks on nende teenistusaeg läbi. Seda muidugi juhul, kui nad on saanud õpingute või kaitseväeteenistuse ajal osaleda oma rühma proovides.

Tulenevalt peo edasi liikumisest 2022. aastasse, on toimunud mõningad muudatused ka lavastusmeeskonnas:

1.-3. klassi rühmade liigijuht on Ülle Feršel, 5.-7. klassi rühmade liigijuht ja assistent vahetavad kohad – liigijuhiks saab Dagmar Aus, 7.-10. klassi rühmade liigijuht on Marina Kuznetsova ja E-rühmade e. Eriprojektirühmade liigijuht on Märt Agu.

Kõik ülejäänud liigijuhid jätkavad tööd oma rühmaliigiga: 3.-5. klassi rühmade liigijuht on Liina Eero, C-rühmade liigijuht on Helena-Mariana Reimann, A-rühmade liigijuht on Aveli Asber, B-rühmade liigijuht on Kadri Tiis ja D-rühmade liigijuht on Erika Põlendik.

Küsimuste korral ja lisainfo saamiseks, pöörduge palun info@meestetantsupidu.ee või telefonil 533 05715.

Meeste Tantsupidu 4 Venda korraldusmeeskond