MTP 4 uudised jaanuaris

Meeste Tantsupidu 4 Venda, mis toimub 2.-3. juulil 2022. a Rakveres, jätkab peo ettevalmistustega. Reedel, 21. jaanuaril toimus lavastus- ja korraldusmeeskonna koosolek, kus lepiti kokku järgnevad asjad:

– ETTETANTSIMINE toimub seekord video teel. Palume rühmal leida võimalus salvestada oma liigi tantsude videod, mille lingid saate meile edastada ettetantsimise vormi kaudu 15. märtsist – 25. aprillini. Ettetantsimise vormi lingi saadame märtsi alguses.

Ettetantsimise video võib salvestada nii treeningrõivastes kui ka rahvarõivastes. Kui video salvestatakse treeningrõivastes, tuleb saata rühmaliigi meiliaadressile pilt rahvarõivastest, millega peole tullakse.

– TOITLUSTAMINE toimub tantsupeol toidupakettide süsteemi alusel. Toidupakette on kolmes hinnas, vastavalt paketile saavad osalejad ka käepaelad. Need, kes toidupaketti ei telli, saavad samuti käepaela. Paelad saab rühma esindaja kätte tantsupeo infopunktist.

Toidupaketi tellimine algab kodulehel 15. märtsil.

Toiduraha hakatakse korjama 1. mail.

– MAJUTUST toetab Rakvere linn. Majutusvajaduse on enamus rühmi ära märkinud registreerimisprotsessi käigus, vastavalt proovide ajagraafikule.

-PROOVID JA ETENDUSED

– Proovid meeste rühmadele (A, B, C, D ja E rühmad) algavad neljapäeval, 30. juunil kell 19.00

– Proovid poiste rühmadele (1.-3. kl, 3.-5. kl, 5.-7. kl ja 7.-10. kl rühmad) algavad reedel, 1. juulil kell 11.00

– Meeste Tantsupeo 4 Venda etendused toimuvad:

Laupäeval, 2. juulil peaproov-etendus etendus kell 15.00 ja esimene etendus kell 19.00

Pühapäeval, 3. juulil teine etendus kell 15.00 ja kolmas etendus kell 19.00

– Peo repertuaari ja tantsude kohta leiate infot lähemalt õppematerjalist „Meeste tantsude vihik“ või kodulehelt: Tantsijale

– Tantsude õppevideod on üleval Meeste Tantsupeo videokanalil YouTube’is:

https://www.youtube.com/channel/UC5tjr2O3Fb5E6DgJokBil3g/videos

MTP 4 Venda korraldusmeeskond