MTP KOLM ettetantsimised, mis toimusid üle Eesti, said pühapäevaga läbi. Seoses sellega edastab peo üldjuht-lavastaja ja idee autor Maie Orav teile oma tänusõnad.

Head tantsijad ja õpetajad!

Meeste Tantsupidu KOLM tantsud on tänaseks ette tantsitud. Tänan teid kõiki töökuse ja meheliku suhtumise eest! Iga tantsija poolt tantsudesse pandud tunne on oluline, sest igaüks teist annab oma isikliku panuse lõpptulemusse.

Ma usun ja tean, et Eesti mees on väärikas, töökas, hooliv ja kirglik tantsumees ning meil lavastusmeeskonna naiste ja meestega on suurim rõõm teid juhendada.

Tänan ka kõiki tantsuõpetajaid, kes on meestega aasta jooksul tubli tööd teinud, sest teie tehtud töö annab omakorda lisatähenduse peo õnnestumisse. Siinkohal aga palun, et te kodus trennides tantse viimistledes pööraksite enam tähelepanu tantsude liigutuste mõttele, et saaksite pealtvaatajale tantsu emotsionaalse sisu arusaadavaks tantsida.

Samuti palun teil maikuu lõpus teha kasvõi tihemini trenne, et peole eelneval prooviperioodil oleks meie kõigi töö peo lavastuse kokkumänguga sisukam ja ladusam.

Soovin teile selleks jõudu ja tantsurõõmu ning usun, et meie peost sündiv sünergia valgustab kogu Eestimaad.

Teie Maie